Cinsel meraklar ve cevaplar

Google ile aratarak blogumu keşfedenler bir kısmı enteresan sorular yazarak Cevap aramışlar . Bazı sorular çok sapıkça gelmekle birlikte çok açık saçık olanları zaten yazmayacağım. Ama insanların cevap aradığı sorulara Normal bir insan diliyle cevap yazmak gereği duydum.  SORULAR  ARTTIKÇA ALFABETİK OLARAK DEVAM EDECEĞİM.

Cinsel organı olmayan kızlar ?  : Kızların cinsel organı vardır.Sanırım yaşınız küçük olmalı ve de kendindeki gibi bir organ göremeyince böyle bir fikre kapıldın. Onların Cinsel organı içe doğrudur seninkinin tersi. Öyle olmasaydı kız erkek ayrımı olmazdı. Bütün kızlar böyledir. Ama cinsel anormallikten bahsediyorsak bu milyonda bir olasılıktır.

Cinsel ilişkide zorlanan kadın ne yapmalı ? En gerçekçi ve mantıklı soru.Evliliğin güllük gülistanlık şeklinde başlayacağını herkes hayal eder.İçindeyken ise sessiz kalınır. Zorlanma birçok kadında var. Eşinizle sabırlı olmalısınız. Zorlanma çoğunlukla ıslanma olmamasından kuru olmasından kaynaklı. Cinsel ilişiyi kayganlaştırıcı jeller mikropsuzdur eczanelerde satılıyor. erkek partneriniz sizi yeteri kadar ısıtmıyor yada hazır halde değilseniz. İçinize girse bile rahatsız edici et parçası gibi hissederseniz.+Size vibrasyonlu kendinize uygun birkaç tane oyuncak denemenizi tavsiye ederim. Cinsel malzeme satan dükkanlardan intermet üstünden alabilirsiniz.Üzerinde hediyelik yazarlar utanmanıza gerek kalmaz.  Yeteri kadar uyrıldıktan sonra giriş kolaylaşacaktır.Oyuncakları sahte bulmayın gerçekten işe yarıyorlar.Kadın anatomisine göre yapılmışlar.Pİyasa kadınlar için çıkarılan oyuncak sayısı erkekler için çıkarılandan fazladır. Bu oyuncakların gizli görüntülülüleri var. Ruj şeklinde,ördek şeklinde, yatak odanıza girse bile hiçkimse anlamaz. Bunu çözmezsseniz size evlilik ızdırap şeklinde devam eder.Olmazssa psikologa gidin

A

Altına kaçırma ? Büyük yaşta altına kaçırma ? : Küçük yaşta bebeklikte üro genital sistemde çiş tutma sinirlerini farketmediği  uyanmadığı için çiş tutma kaslarını çocuk bilemez öğrenmesi zaman alır. Altına kaçırır. Kız çocukları altına kaçırmayı daha çabuk bitirirken. Erkek çocuklarda bu biraz daha geç düzelir. Ama biraz da vcudun gelişmesine de bağlıdır bu. İleri yaşlarda altına kaçırma Doğumdan sonra mesane sinir  ve kaslarının bir miktar zedelenmesiyle oluşur Geçicidir. Zamanla düzelir. Doğum bazen kadında kalıcı izler bırakabilir. İleri yaşlarda Altına kaçırma mesane kaslarının sinirlerin hassasiyetini  kaybetmesi ile görülebilir özellikle 65 yaşın üstündeki kadınlarda Görülebilir. Erkeklerde de yaşlılıkta altına kaçırma oluşuyor.  İnsan büyük yaşta kaçırdığı için utanç duyar bunu gizler. Halbuki ileri yaşlarda böyle şeylerin olması normaldir. Genellikle Vücudunuzun güneş görmesi,plaj deniz  gibi terapi yöntemleri iyi gelir.

AIDS : Aids hastalığı kandan. Kanlı cinsel ilişkiden geçer.Cinsel zorlanma geçirmiş kişilerde. Kanama zedelenme. Dişçide berberde kanatılmış aynı jiletle başka müşteride kullanmak. 2 kişinin öpüşürken dişlerinde kanama olması. Homoseksüel veya Transeksüel ilişkide Anal-Ters ilişki gerçek cinsel ilişki yeri olmadığı için bazı çatlaklara küçük kan damlaları oluşmasına sebep olur. Vücudun en büyük ikinci kan dolaşım sistemi insanın makatından geçer .Hemoroid denen hastalık bu yüzden oralarda oluşur. Kanın en çok seyrettiği vücudun 2nci yerdir. Bu yüzden hastalık daha çok homoseksüelitenin fazla olduğu yerlerde yayılmaktadır. Bunun 2nci sebebi de erkekler Gen yönünden daha zayıftır. Kadınlar daha çok taşıyıcı erkekler ise hem hasta hem taşıyıcı olan kısımdır. Bu yüzden prezervatif şiddetle tavsiye edilir. Ölümü genellikle Hepatit A-B -C gibi olur. Karaciğer ve safrakesesi sorunları bünye zayıflar.  Bence Türkiyede aids olan insanlar Kayıt dışı ölümleri çok daha fazladır.Çünkü Kültürümüzde bu hastalık homoseksüel kişilikle bağdaştırılmıştır. Cinsel ilişki ile kapılmasa bile Aidsli olduğunu kimse söylemek istemez. Sessiz sedasız ölümler oldukları için tam sayısını bulmak zor. Doktorlar da kültürel olarak ölüm nedenini sadece hepatit yazarlar. Çok sinsi bir hastalıktır yakalandıktan sonra sadece direncinizi yüksek tutuğunuz kadar yaşarsınız. İnterferon a ve b gibi ilaçlar ile bir yere kadar fayda sağlanır. Ölümü çok ağırdır

B

bakire kizin rahiminden üsütünce kanli akinti gelir mi ? Usutme her kizda gorulebilir.Bakire olup olmamasinin bir onemi yok. Usutunce akinti baslar kanli hale gelmeden bunun onlemini almak gerekir. Basit usutmede kendi gecer.Ama gecmezsse enfeksiyon riski artar.

Bel soğukluğu kendi kendine geçer mi ? Gonorea-bel soğukluğu kendi kendine düzelmez geçmez.Acilen bir doktora başvurmalısınız..Bevliye hekimi,Erkek ürolojisi. Yada doktora gidemeyecek bir yerdeyseniz doktora varana kadar Penisilin kökenine yakın antibiyotiklerle ilerlemeyi durdurmalısınız. Penisilin çok zararlı yan etkisi olan antibiyotiktir.Zayıf bünyeli insanları öldürebilir. O yüzden size uygun antibiyotik tedavisini hekim verecektir. İlerlemiş ise iğne yaparak hastalık şoklanır. Antibiyotik kullanımı akıntınızın bitmesi ile hemen kesmemek gerekir. bir müddet daha devam edip kurtulduğunuzda bırakırsınız. Yoksa bitti diye antibiyotiği hemen bıraktığınızda tekrar kendini ortaya çıkarır.

Bel soğukluğu öpüşerek geçer mi ? : Bel soğukluğu gonhorea denen hastalıktır. Öpüşerek geçmez sadece cinsel ilişki ile geçer 3-5gün veya 1 hafta sonra ortaya çıkar.

Boşaldıktan sonra spermler ne zaman ölür ?: Vagina içine boşalmış spermler yıkanmazssa 72 saat canlı kalabilir. Vücut ısısı sıvısı canlılığı korur. Ama dışarı boşaldıysa  spermler ısıya göre maksimum 30 dakikada ölür. Kadında yumurta ise 24-36 saat  canlı kalır ve ölür.  Takvimsel düşünürsek  hamile kalmak bu zamanlamaya bağlıdır.

Boşalırken Yumurtanın yukarıya kalkması ? Erkeklerin boşalması esnasında penis aağzına meni sıvısını getirmek için Kasılmalar oluşur.Yumurtalıklar kişinin organik yapısına göre torba içinde yukarı çkar.Boşalma bitince normale döner.Bu anormal değildir. Bir nevi fısfıs sıkmalı cam sileceği gibi çalışır.

Boşalırken erkek yüzleri nasıldır ? Çeşit çeşit, Kimisi boğa gibi böğürerek boşalır. Kimisi nefesini içine gömer. Kimisi bağırarak haykırır. Kimisi Boşalırken küfür eder. Kimisi ise kahkaha atar (böylesi de var)

Bekareti bozmadan masürbasyon ? Genellikle kız mastürbasyonunda parmak içeri zaten sokulmaz. Klitoris ile yapıldığı için parmak deliğe gitmez. Klitoris yani en üst kısım bekaret deliğinden uzaktır. Asıl cinsel birleşme deliği işeme deliğinin hemen altındadır.  Dolayısıyla normal mastürbasyon esnasında bekaret bozulmaz.  Ancak  içine bir parmak  sokmak veya daha büyük bir malzemeyle zorlayarak sokulursa bozulur elbetteki. Cinsel organ kocaman bir delikten ibaret değildir detaylardan oluşur.  Akıl varsa mantık ta vardır.

Bir damla spermden hamile kalınır mı ? : Elbette kalınır ama kadının tam yumurtlama gününe denk gelirse 1 damla spermle hamile kalınır. Erkeklik organı sertleştiğinde bir miktar 2-3  damla ıslanma olur bu sıvıda da sperm vardır. Bu sıvıdan dahi hamile kalınır. ama kadının yumurtlama günü 1 ayda sadece 2-3 gün hamile olma olasılığı vardır. sabit 30 günde bir adet gören kadında . Genellikle adet başlangıcından 14-15 gün sonra yumurtlama gününe denk gelir. Ama bu tam kesin değildir çünkü kadınların bazen yumurtlama günleri şaşırır. hemen hemen ortalama bir bilgidir.

C

Cinsel ilişki esnasında meni rahime akar mı ? Erkek boşaldığı zaman vajinaya boşalır. Yani hazneye. Rahim kanalı  çok daha dar bir kanaldır. meni yada  Penis direk  rahime ulaşamaz. Ancak spermler  vagina içindeki sıvı içinden geçerek rahime ulaşır. Direk rahimin içine fışkırma veya sperm bulaşması olmaz. Vagina içinde yayılır ve hareketli olan spermler rahime kadar ilerler. 1 damla menide milyonlarca sperm vardır.

Cinsel organın içe çekilmesi ? : Şişman kadın ve erkeklerde çok oluşur. Erkeklerde özellikle kış aylarında penis büzülür. Sünnet olduğu halde sünnetsizmiş görüntüsü verir. Şişman kadınlarda da vajina derinde içerideymiş görüntüsü oluşur vajinaya ulaşması zordur.  Bunun dışında bebek yaşlarda yapılan sünnetlerde. Bebeklerin çok hızlı hücre ürettiği düşünülmez. Sünnet sonrasında deri yeniden bir miktar hızlı gelişir.Bazı  bebeklerde kesilse de aşırı büyüme olur. Erkeklerin tek tip hep aynı ölçüde aynı yerden sünnet olduğunu kimse iddia edemez..Her erkeğin sünnetçisi farklıdır. Fotoğraf çekip bir araştırma yapılsa her erkeğin sünnet olduğu halde derisi farklı olduğu çıkacaktır. Bu demek değildir ki adam sünnetsiz yada yarı sünnetlidir. Sünnetten sonra ailenin sorumluluğu kalkar. Bu yüzden bazı erkeklerin derileri uzun ve şişmanlık ta varsa sünnetsiz gibiymiş görünmesi normaldir. Ama bu soğuk aylarda geçerlidir. Yaz aylarında büzülme daha azdır. Normale döner. Genellikle şişman ve aşırı kilolularda görünür. Normaldir.

3 kat Çamaşır üstünden hamile kalınır mı ? : Pantolon+çorap+külot üstünden yapılan bir sevişmede erkek üstünüze boşalsa bile hamile kalamazssınız. 1-2 çay kaşığı sperm  pantolonu delip çorabı sonra iç çamaşırı sonra vajinanın ağzının açık kalması -böyle bir sürtünmede bile dudaklar doğal olarak kapalıdır.. Ve de hamile kalınacak günü tutturmak milyonda bir ihtimaldir.  Hamile kalmak kolay birşey değildir. Ama  milyonda bir de olsa risk vardır.

Çocukların Pipisi sertleşir mi ? Bu normal bir durum mu ? Gayet normal bir durumdur. Muhtemelen yeni farketmiş bir anne veya kadınsınız. Endişelenmeyin.  Küçük çocuklarda da büyük Erkekler gibi sabah sertleşmesi görülebilir. Hatta oyun oynarken veya sizin basit bir dokunmanızla çocuk uyarılır. Banyo yaptıran anneler havlu ile bebeği kurularken yada banyo yaptırırken genellikle farkederler bunu. En basit dokunmada çocuk uyarım alır ve sertleşme olur. Küçüğünüz bebek te olsa erkek adamdır.  Anneler genellikle bebeklerinde oluşan sabah sertleşmesini  bir sakatlık anormallik olarak algılar.

D

Doğumdan sonra altına kaçırma ? : Doğumdan sonra hemen hemen bütün kadınlarda görülebilen gayet normal bir sorundur. İdrarı tutan kasların zedelenmesi normaldir. Zamanla düzelir. Bazı kadınlarda erken düzelirken bazılarında daha geç düzelebilir. Vücut kendini tamir eder. Bunun sebebi kadınların mesanesi-çiş deposunun çıkışa çok yakın olmasındandır. Doğum hergün ratlanan bir olay değildir. Kasların deforme olması normaldir zamanla kendini toparlar. 

E

Erkekte akıntı olur mu?  Hayır kızlar gibi cinsel organları ıslak değildir. Akıntıları olmaz. Sperm sadece ihtiyaç anında ortaya çıkar. Bunun dışında erkeklik organı akıntı yapmaz. Akıntısı olan erkek hastalıklıdır.
 Genellikle bel soğukluğu veya enfeksiyon belirtisi vardır.

Erkek orgazm olduğunu nasıl anlar ? : Penisinin sünnet derisi kısmını ileri geri oynatarak sinir uçlarının uyarımını arttırır. Zamanla aldığı keyif artar.Titreme ve hıçkırma nöbetine girer, nefesi sıkışır. Kalp ritmi değişir.Gözü kayar. Beyinsel olarak keyifsel doruğa ulaşır. Sonraki 1-2 dakika pişmanlık moduna girer

Erkeklerde idrar deliği nasıldır ?  Bir sosis düşünün, ucuna bakın ortasından aşağıya  1cm lik bir çizgi (ı) şeklindedir. Tam yuvarlak delik değildir. Elle ayırıp içini incelerseniz  kadınlık organına benzer mikro küçültülmüş 2 dudak çeklindedir.içi parlak ve ıslaktır.  İdrar deliğinin büyüklüğü yaşa göre değişir. Küçük bir çocuğunkiyle yetişkinin aynı değil. Sünnetsiz bir çocuğun idrar deliği sünnet olmadığı için tam ucuna bakarsanız kırmızı-koyuya çalan ucu buruşuk pütürcüklü kat kat olduğundan görünmez aradaki delik büzüşmüş yuvarlaktır. Sünnetsiz erkeklerde de böyle görünür. Erkekekler bu delikten idrarını,çişini yapar. (Erkeklerde işeme deliği, Erkeklerde çiş deliği nerede, Erkekler çişini neresinden yapar )

Erkek yumurtalıklarının küçük olması ? : Hiçbir şey farketmez. Cinsel ilişkide büyük olanlarla bir fark yoktur. Herkesin kendi ırkına göre değişir. Bazısının küçük bazısının büyüktür. Kadınlar yumurtalıkların büyüklüğüne bakmazlar ı mutlu olmaları önemlidir.  Ama Tıbbi yönden diyorsanız. Gerçekten de  çok ufak iseler.  Bir üroloğa gidip sperm sayınızı  test ettirmenizde fayda vardır. Hemde kendinizden emin olursunuz.

Erkek boşalırken nasıl fışkırır ? Bir sprey gibi  değildir spermlerin akması. Bir üzümü elinizle sıktığınızda nasıl bir fışkırma oluyorsa bunun gibi bir sıvı fırlar penis deliğinden.Erkekler aynı delikten çişini de yapar.

Erkek boşalırken zayıf kalır mı ? :Bedensel zayıflamadan kasıtsa.Erkek boşalarak zayıflamaz. öyle olsaydı şişman erkekler boşalmıyorlar derdik. Fitness spor kulüplerinde mastürbasyon yapan erkekler olurdu. Cinsel olarak düşünürsek 2nci bir mastürbasyon yada boşalmaya ulaşması daha çok zaman alır ve yorulur.

Erkeğin spermi dışarı akar mı ?  Kendi kendine sperm -meni akmaz. Ancak meni torbası çok doluysa ve uzun  süre mastürbasyon  yapmadıysa  gece uyurken sürterek kendiliğinden boşalabilir.. Vücut fazlalık olan spermi dışarı atar. Huysuz olur,rahatsız eder. Sperm torbası dolu bir erkek kadınlardan çok çabuk etkilenir. Havadan nem kavrar.Hayal kursa bile penisi kalkar. Saldırganlaşır  bunun sebebi erkeklikle birlilkte öfke hormonlarının artmasıdır. Boşalmış bir erkek sessiz sedasızdır problem çıkarmaz. Sperm mastürbasyon yaparak boşaldıktan sonra bir miktar daha akmaya devam eder.  Cinsel ilişki öncesi sertleşmiş bir erkeklikten yada bir sevgiliyle birlikteyken erkek uyarıldıysa  penisten 2-3 damla akar Bunda da sperm olur. Bunun dışında sperm kendi kendine akmaz.

Erkekte kadın olma hissi : Her erkekte icgudusel olarak bu vardir.Bazilarinda az bazilarinda cok  Bunun temlinde xy kromozomu yatar. Cinsiyette erkeklik daha kararsizdir. Bu yuzden homoseksuel, trans erkekler Lez kadinlardan daha fazladir dunyada. Erkeklerde kadin olma hissi kadinlarin erkek olma hissine gore daha fazla bir durtu duyulur. Cok guclu kuvvetli Dunya kuvvet yarismasi kazanmis bir erkegin bile altinda az da olsa kadinlik vardir. Kromozom kararsizligi  uzakdogu ulkelerinde daha agir basarken Avrupada ve ataerkil kulturlerde erkekler icindeki  kadin cinsiyet kiskancligini Din ve kultur vasitasi ile bastirir. Escinsellik durtuleri ayip sayilir. Escinsellik biraz bulasici bir hastaliktir prostat bosalmasi yasayan erkekler baskalarini da kendisi gibi anal iliskiye uyandirmaya calisir. Avrupaya daha cok yunalilardan geldigi dusunulse de Yunanlilar tarihi ile ilk barisik kultur oldugundandir. Oysa arap toplumlarinda  escinsellik peygamber oncesinden beri yaygindir. Yunanistan italya  ispanya Kuzey afrikadaki arap topluluklarindan cok etkilenmistir.  Uzakdoguda hindistanda ise bir meslek kadar rahattir escinsellik Dinleri  engellememistir. Hatta Kadinlari tiyatroda erkekler temsil eder. Boylelikle escinsellik kulturun bir parcasi kabul edilir. Para kazanmasi saglanmistir.

Erkeğin Kadın cinsel organını parmağı ile oynaması ? Dünyadaki tüm erkeklerin en büyük arzularından biridir bu.  Ömrü boyunca kadınlığı tutabilmesi mümkün değil. Kadınlık organı erkeklik gibi elle tutulmaz. Erkek eli kendi cinselliğini tutmaya alışkın olduğu için elleme,dokunma duyusu hep canlı kalır. Elleri temiz olmalı ve mikrop kapmadan incitmeden yapılırsa zararı yoktur.  Gözün işte ,elin oynaşta. gibi kelimeler türetilmiştir. Erkeğin en çok ulaşmak istediği dokunsal arzudur ellemek kurcalamak. En az orgazm kadar kalıcı etki bırakır. 2nci dokunmak istedikleri de gögüslerdir. Her an oraya dokunamadıkları için Gögüsleri sıkmak hoş gelir. Ve yumuşaklık hissi bırakır.

Erkek menisi geri akarmı vajinadan ?  Meni geri akar mı ? Sperm geri akar mı ?=  akar elbette

Erkeğin geri çekme yöntemiyle hamile kalınabilir mi ? Elbette ki kalınabilir. Yüksek riskli doğum kontrolüne girer. Her giriş çıkışta az da olsa erkeklik sıvısı çıkar. Spermler  bir damla içinde milyonlarcadır. Sadece içeri boşaldığı anda hamile kalma olasılığı artar. İçine boşalınca vajinanın her yerine spermler istila edeceği için. Hamile kalma şansı kadının da yumurtlama günündeyse yüksektir. Geri çekme yöntemini kullanarak korunacağını sanan hamile kalmış çok kadın vardır.

Erotik film seyretmek kızlık zarını bozar mı ?  Kesinlikle bozmaz ,böyle bozulma olasılığı olmaz. Fiziksel kasıtlı birşeyler ile ancak bozulur

Gebe kalmaya çalışırken kadının orgazm olması ? : Kadının gebe kalması için orgazm olup olmaması önemli değildir. Cinsel birleşmenin olması ve gebe olunacak güne rastlatmak gerekir. Orgazm olması gebe kalmasını engellemez. Orgazm olarak gebe kalmış milyonlarca kadın vardır. Gebe kalmak için engel yada fayda sağlamaz orgazm.

F

Fahişe bir kadının vajinasından kan akarsa bana ne olur ? Birkaç olasılık vardır. 1-Kadın adet dönemine girmiştir ama para kazanmak ta istiyordur. Vajinasını yıkamıştır fakat aşırı sürtünmeyle yine ortaya çıkmıştır.En büyük olasılık bu.  2-Cinsel ilişki sırasında aşırı zorlanmada çatlaklar bazı kanamalar olur. 3-Kadın hastadır tümör ur vesayir cinsel kanlı hastalığı vardır kendini tedavi ediyordur ama işi de bırakmaz.. - Kanlı bir ilişkide en tehlikeli şey Kadında  AIDS hastalığı varsa kandan geçer. Sizin de penisinizde yaralanma varsa en kolay geçme yolu kan yoludur. Aids öpüşmekle geçmez  Sadece kanla geçer. İkinizin de yaralanması gerekli. O yüzden prezervatif tavsiye edilir. Büyük şansınız vardır ki türkiyede aids yaygın değil. Ama yabancı kadınlarda oran daha fazladır.

G

g noktasının uyarılması kızlık zarını bozar mı ? Elbette ki bozar iceri bir cisim sokulacak. Merak icin kizin hayati ile oynamak olur.  Filmdeki attirma fiskirma olup olmadigini deniyeceksin aklinsiraca. Olmuyor o sizi aldatiyorlar. Filmlerde idrar cis yapiyolar. inanmayin simdi yeni moda. Eskiden killi olmak modaydi. Biz turkleri Kilsiz adam gorunce hasta zannediyordu. Sackiran gecirmisiz gibi bakiyorlardi. Inanmayin bunlara. Gercek cinsellik filmlerdeki gibi degil

H

Hamile kalmaktan korkan kızlar ne yapmalı ? Cinsel ilişkiye girildiyse ,adet kanaması karın ağrısı ile 4-5 gün önceden geleceğini belli eder. Adet ağrısını 5 gün önceden hissettiğinizde hamile değilsiniiz demektir. Bunun dışında idrarla hamilelik kontrol test tabletleri eczanede satılmaktadır.
Basit bir ilişki ile gazetelerde ve filmlerdeki gibi hamile kalmak kolay birşey değildir. Bazı evli insanlar yıllarca evli olduğu halde hamile kalamazlar. Hamile kalmak için Yumurtlama gününde özellikle ilişkiye girmek gerekir. Bu 3 gün gibi bir riskli zamandır sadece ayda 3 gün hamile kalabilirsiniz yani. Tam o güne rastlatma şansınız da vardır. Hamile kalmadan ilişkiye devam etmek için gün sayımı yada doğum kontrol hapı kullanmanız gerekir. Bir erkek size dokunarak öpüşerek cinsel organını sizde değdirerek hamile kalmazssınız.

Umumi ortak kullanılan hamamda erkek  spermiyle hamile kalınır mı ? Bazı köyler kasabalarda kadınlar ve erkeklerin hamam günleri vardı. Yada misafir gelinen bir ev düşünün.  Banyo yaparken erkek spermi kadının vaginasına girerse hamile kalmaz. Çünkü spermin zaman kaybetmeden Kadın bünyesine girmesi gerekir. Suyun içine girdikten sonra spermlerin büyük bölümü ölür.   Sümük şeklinde kalsa bile sabun ve şampuanın ph derecesi ısı ortamı yüzünden hemen ölür

I

İdrar deliği nedir ?İdrar deliği nerede?  Çiş yaptığınız işediğiniz yer deliktir sadece işerken açılır, ayıp olmasın diye tıbbi terim kullandım herkes çiş deliği sidik dese utanırız.

ilk defa birlikte kalmaya çalışırken adet kanı gelirmi ?: Adet kaninin cinsel iliskiyle alakasi yoktur. Eger tam gunune rastlatirsaniz adet kani akar.Akabilir

İnsan Spermi Yapışkan Olur mu ?  Sperm prostat suyu ile birlikte aciga cikar. Buna  meni denir: Meni yapiskandir ozellikle sicak iken vaginaya elinize herhangi bir yere tutunma yapisma egilimi gosterir kolay cikmaz. Elinizi yikayinca yapisan meni kolay cikmaz. Deterjanla ancak topak topak olur.  sicak sakizdan daha yapiskandir. ince oldugu icin cikmaz. Kulota veya yatak carsafina bulastiginda kuruyunca hafif  beyaz iz kalir. 

Islanmada zorlanıyorum ?:  Bu hemen hemen birçok kadında görülen bir problemdir.İsteksizlik te oluşturur. Eczanede satılan su bazlı jeller kullanılmalı bunu sessiz sedasız birçok kişi kullanmaktadır. Partneriniz  ve eşinizle daha uzun önsevişme zamanı ayırmalı yada istekli zamanlarda ilişkiye girmelisiniz. Kadınlarda ıslaklığın arttıgı ve kurulugun arttığı bir dönem var. Buna göre hareket etmeli. Bünyeye bağlı birşeydir. Bazı kadınlarda bir erkek karşısında çeşme gibi ıslanmalar görünebilirken bazıları ıslanmakta zorluk çeker.

İ

İdrar deliğinde yanma ? : Kadınlarda sıklıkla oluşur. Cinsel ilişkiye uzun süre ara verildiyse. yada ilk ilişkilerde genellikle tahriş olur. Kendi kendine 2-3 gün içerisinde  düzelir. Daha ileri gidildiyse iyileşme olmuyorsa enfeksiyon oluşmuştur doktora gitmekte fayda vardır.

İdrar deliğinden ilişkiye girilir mi ?  Girilmez.,öyle birşey olsa miktrop kapar ayrıca o kadar büyük bir açıklık-delik  değildir. Böyle bir düşünce sadece fantastik anormal olabilir.

İdrar deliğinde şişme ? Kadınlarda vajina deliğinin hemen üstünde küçük bir deliktir, tam düz delik denilemez. Şişkince sarmal bir et parçası şeklinde kaslı bir organdır. Çişini  sıkma bırakma dışarı mikroplardan korumak için kapanma görevi de vardır. Cinsel ilişkide en çok tahriş olan yerdir. Normalden fazla bir şişme görülürse tahriş olmuş ve tedaviye ihtiyaç var demektir. Cinsel ilişkiden alınan tahrişle kendi kendine 1-2 günde düzelir. Ancak anormal bir şişlik varsa bir doktora görünmekte fayda vardır. Enfeksiyon kapmış olabilir. Bu delik sadece cinsel ilişki ile tahriş olmaz. Sert peçete wc kağıdı ile vajinayı çiş sonrası temizlerken. yada yapay sert cisimler sokarak ta tahriş olabilir. Şişkinlik genellikle 1-2 gün içinde düzelir. Düzelmiyorsa enfeksiyon kapmışsınız ve doktora görünmekte fayda vardır.

İdrar deliği göremiyorum ? Kadın idrar deliği. İdrar deliği nerede ? :  Daha önce aynayla kendi vücudunu incelemeyen kızlar çoktur.Bir gün gelir mutlaka merak edilir. İnsan merak eder.  Kadınların idrar deliği düz oval çukur bir delik değildir: Biraz sarmal şişkin bir et parcasının ortasından çıkan birbirine büzülmüş çatlaklardan oluşma şekilde  deliktir .Deliği ancak idrar-çiş yaparken görebilirsiniz . Düz haldeyken büzüşmüş ve kendini saklar. Hafif şişkin tombulca bir yapı görürseniz orasıdır. Organınız mikrop kapmasın diye kendini büzer. Dışarıdan gelebilecek mikroplara karşı kendini korur. Açık bir delik şeklinde olsaydı mikroplar bakteriler  sızardı. Vagina da kendini delik şeklinde göstermez kat katttır.Büzülür.

İlk ilişkide ne hissedilir ?: Kadın için:  Sıkışmış bir et parçası. Mesela  parmağını ağzına koy 2 dakika sonra hissedeceğin şey rahatsız edicidir. İlk ilişkiden çok şey beklemeyin.  Mastürbasyon gibi süper zevkli patlamalar olmaz. Evliyseniz  olması gereken bir başlangıçtır.  Erkek için: Çok teferruatlı bir olaymış. Gerçek kerhanedeki takıldığım kadınlar gibi değilmiş.Bu bambaşka bir şey. Zor.Belki yarın daha iyi olur.

İlişkiden sonra iki gün sperm kokmak ? : Evet sperm kokusu bir miktar kalır.  Genellikle 1nci gün koku atılır 2nci gün pek koku kalmaz. 

İlişkiden sonra temizlenince vajinada sperm kalır mı ? Suyla sabunla yıkayarak erkek menisi görsel olarak temizlersiniz. Ama spermler mikro canlılardır 1 damla içinde milyonlarca sperm vardır. Su tutarak yıkasanız bile bir miktar içinde kalır. Erkek menisi yapışkan bir özelliğe sahiptir yıkasanız da sümük gibi kolay çıkmaz. Sadece su ile yıkamak hamile kalmamak için çare olamaz. Sperm öldürücü jeller bu yüzden satılır. Milyonlarca spermi cımbızla tek temizleyemezssiniz. ve bir tanesi hamile kalmak için yetebilir.

K

Kadınlar kaç numara ped kullanır ? : Pedler numaralı değil. Kanın yoğunluğuna göre seçilir. Bazı kadınların kanaması daha ağırdır. Pedler buna göre seçilir.  Bunun dışında Günlük pedler vardır. Kadınların akıntıları hemen hemen her zaman dışarı iççamaşırına sızar. İç çamaşırı değiştirmektense ped değiştirmek daha pratiktir.  Günlük pedler daha ince. Hissedilmeyecek şekilde tanga veyahu benzeri külotun ince şeklini alacak şekilde olanlar da üretilmiştir.  Adet pedi ile Günlük pedin kullanımı farklıdır. Adet pedi kan için. Günlük ped normal ıslaklık beyaz akıntısı içindir. Çok efor sarfedince yorucu ayaklarıyla bir iş yaparken  yürüyünce kadınlarda köpük köpük beyaz akıntı olur bazen. Üşüttüklerinde de beyaz akıntı çoğalır. Günlük ped modern kadının en büyük yardımcısı olmuştur. Eskiden akıntı için sık sık  külot değiştirmek zorunda kalınırdı. Adet pedlerinde yoğunluk önemlidir. İlk kez adet gören kızların mesela gelen kan fazla olmaz  , O yüzden en kalın ,en çok kan emen ped takması mantık dışıdır.  Pedlerin numarası değil emiciliği önemlidir.  Ultra kalın pedle hareket etmek zordur.  Yani kadın az gelecek kan için kalın ped kullanmak istemez. Pedler Külottan kaymak çıkma eğilimi taşır. Hep kayacak düşecek kan dışarı sızacak korkusu yaşanır.  Çünkü vücut hareketldir. O yüzden adetli kızlar aşırı spor hareketi yapmaktan çekinir.

Kaç numara orkit kullanır  normal bayan ? Kadınlar kaç türlü ped kullanır ? (yukarıda açıkladım)

Kadın pedi neyden yapılıyor ? : Kızlar kullanır ama altında ne olduğunu onlar bile bilmez. Plastik yumuşak pamukla  karışık içinde jel bulunuyor. Çocukların kırtasiyelerde su maymuncuğu diye adlandırdığı  Jel damlalarından oluşuyor . Bu jeller kanı yavaş yavaş çekiyor ama sıkarsanız  sünger gibi geri gelmiyor. Bu yüzden sızdırmıyorlar.  Akan kanın olduğu petek doku delikleri içe doğru baktığı için geri dönmesini de engelliyor. Basit bir ped aslında çok büyük bir teknoloji. İlk pedler böyle değildi. Pamuk keten bezlerden yapılıyordu. Jel yeni bir buluştur. Ama günlük pedler pamuk dokudur. Onlarda jel yoktur. sadece ıslaklığını alır. Kadın cinsel organı daima ıslaktır.Bu ıslaklık bazen artar ve azalır.

Kadınlar ereksiyona geçer mi ? Kadın ereksiyon olur mu ? Klitoris ereksiyonu ve meme sertleşmesi olur. Genellikle kendi kendine olmaz. Erkek gibi havadan nem kavramaz. Hiçbir kadın klitorisim kalktı demez.Vajina yapısında kendini gizlemiştir. Ancak uyarılınca sertleşir. Aynı erkek gibi sertleşme oluşur boyutu çok ufak bir bölge olduğu için erkek gibi görüntüsel kalkma sertleşme görünmez. Ama kesinlikle kadınlar da ereksiyona uğrar. Bezelye tanesi veya arpa kadar küçük bir yer vajina dışında olduğu için kayıt altına alınmaz. Yoksa kadınlar da ereksiyon geçirir. Diğer ereksiyonu meme ucu yaşar. Ancak meme ucu çok hassastır. soğukta ve suya girince de sertleşir. Cinsel sertleşme ile üşütme ve suda olan  sertleşme farklıdır. Ereksiyon erkeksi bir düşünce olduğu için Vajinam kalktı diyemez bir kadın.

Kadın sperm içine girdiğinde hisseder mi  ? :  Sperm zaten mikro hayvancıkların olduğu sıvıdır bunu hissedemez elbetteki.  Boşalma esnasında fışkıran erkeklik sıvısı meniyi çok iyi algılar. hisseder. Zaten kasılma şeklinde de penis kendini hissettirir. Hissetmemesi için kadının sarhoş olması yada profesyonel olması gerekir. Ancak bazı durumlarda  aklı başka yerdeyse hissetmeyebilir ilk ilişkilerde yeni evliliklerde algılamayabilir.Bu normaldir.

Kadın çiş deliği  ayrı mı? : Evet  ayrı bir deliktir. Erkekler aynı yerden işediği için kadınları tek bir delikten ibaret zanneder. Kızlar da aynayla bakana veya bir yerde görene kadar  aynı delik zanneder. Doğum ve cinsel birleşme deliği ergenliğe kadar hiçbir faliyet göstermediği için sanki yokmuş gibi düşünülür. Ama zamanla öğrenirler.
Kadının çiş deliği,kızların çiş deliği, kadınların sidik deliği ayrı mı ? (yukarıda yazdım)

Kadının orgazm olması hamile bırakır mı ? Kadın orgazmı ile hamilelik arasında alaka yoktur. Kadının yumurtlama gününde herşey uygunsa orgazm olsa da olmasa da hamile kalabilir.. Orgazm olması hamile olmasını kolaylaştırmaz yada zorlaştırmaz. Bir damarı, kanalı vücudu orgazm olunca açılıp kapanmaz. Hamile tutacağı varsa hamile kalır. Birçok tecavüz vakasında kızlar hamile kalmıştır. Tecavüze uğrayan kadınların orgazm olması gerekirdi.  Ama erkek boşalması için orgazm olması gerekir. Kadının olması yada olmaması çocuk sahibi olmak için o kadar mühim değildir. Mayanın tutması önemlidir.

Kadın hamile kalması için hangi deliğe boşalacak erkek ? Bilmeyen için gayet mantıklı bir soru,kimine göre komik gelebilir.  Doğum deliğine yani vaginaya girecek penis.Gerçek birleşme doğum deliği orasıdır.  Vagina idrar-işeme deliğinin hemen altındadır.  İşeme deliğine penis giremez  çok ufaktır  sokamazssınız.Tek bir yere girer. İnsan vücudu karşılıklı yaratılmıştır. Sapıkça düşünmemek koşuluyla Evlenince hak deliği buradadır(Ahlakii ve dinii yönden olması gereken meşruu cinsel ilişki).

Kadın ereksiyonu ? : Kadınlarda da klitoris sertleşmesi vardır.Toplumda kadın edilgen rolü üstlendiği için vücudundaki bu küçük bölgeyi yok sayar. Klitorisim kalktı diyebilecek kadın azdır. Azgın kadın diye duyulup dillere düşmekten korkar. Her normal kadının klitorisi vardır ve uyarılınca kalkar sertleşir dikleşir.Ufak bir bölge olduğu için görünmez. kadınlık organının içinde en korunmuş yerde klitoris vardır.

Kadın boşaldıktan sonra ne yapmalı ? : Çok uykulu değilse  yıkanmak banyoda temizlenmek güzel olacaktır. Altına da peçete bez koyar. spermler bir miktar aşağıya akacaktır. Hamile kalmak istiyorsa bir müddet sperm içinde kalmalı. 5-10 dakika ayaklarını duvara dayayarak spermlerin rahime girmesini kolaylaştırır. Genellikle hamile kalmaları için önerilen bir pozisyondur. Folik asit kullanıp dik durarak spermlerin fiziksel olarak rahime yerleşmesine yardımcı olmak mantığı taşır.

Kadın orgazmını erkek hisseder mi ? Cinsel ilişki genellikle yavaş başlar. BaşındaGit geller yaparken kadın orgazm olmaya yaklaşınca sinyaller verir. Daha güçlü orgazmı yakalamak için erkeğe hızlanma serileşme komutunu verir. Orgazm olduğunda her kadının farklıdır. Çoğunlukla titreme nöbeti geçirir. Rahat girip çıkarken ,Orgazm olan kadınlık  3-5 defa ağır kasılma yaparak erkek girişi zorlanır. Zorlanmanın veya titreme nöbetinin olduğu ilk an en kuvetli orgazm anıdır.  Orgazm belirtisi bazı kadınlarda fısıltı şeklinde,bazılarında haykırma bağırma,Çığlık,Islıksı Hırıltı  şeklinde de sesli belli eder. Ayrıca dili dolanır birçok kadında da aşırı orgazmda gözleri kayar.

Kadınların orgazm olamaması ? Kadınların orgazmı erkekten daha güçlüdür.Erkek daima sonunu bulana kadar gücünü harcamamalıdır. Kadın orgazm olacağını belli ettiğinde gücü tükenirse,yakalayamaz.  Kadınlar eğer çok yüksek şekilde uyarılıp orgazm olacakken erkeğin enerji yetersizliği hatası yüzünden orgazm olamazssa Genellikle %99 Baş ağrısı ve migren tutar. Bunun sebebi başarısızlık. cinsel bölgede kanın birikmesidir. Normale dönene kadar 10-15 dk geçer. Kadınlar orgazm olamamayı genellikle erkekleri suçlarlar. Kolay orgazm olacakları ana ulaşırlar aslında, daha yüksek orgazma ulaşmaya çalışırken kaybederler.O esnada erkeğin enerji gücünü kadın bilemez. Erkeğin cinsel anlamda kadın tecrübesi aslında kadın vücudunu düşüncesini  iyi anlamaktan geçer.  (cinsel miğren,başağrısı)

Kadınların boşaldıktan sonraki halleri ? Kadınların orgazm olduktan sonraki halleri genellikle devam etmek değil 3-5 dakika erkeği uzaklaştırmak eğilimindedir. Klitoris şişmiş amacına ulaşmış ve orgazm olmuştur ama çok aşırı hassastır. Bu yüzden ikinci bir gelgit olayı için en az 4-5 dakika ara verilir.  Orgazm olmuş kadın rhatlamıştır günlük hayatı pozitif geçer. Genellikle sakin rahat birşeyler başarmış gibi hafif hisseder kendini. Mutluluk hisseder gün boyunca. Biraz da yorgunluk. Orgazmın lezzeti bütün vücudunun zerresine kadar hissedilmiştir.

kadınlar boşalırken idrarını yapabilir mi   ?  Yapamazlar, Kalkmis erekte olus sismis bir kadinlik organi sidik iseme deligini kilitler kapatir. Orgazm olan kadinin cis deligi kapanir. Bunu butun kadinlar bilir. Filmlerdeki orgazmda iseme sahneleri kalkmamis sismemis kadinlik organlari ile icindeki sidik torbasina basinc yapmakla saglanir.

Kadından fışkıran su ne ? Kadınlarda fışkırma ? Seyrettiğiniz o yeni moda erotik filmler varya, o sahnelerle sizi kandırıyorlar aldatıyorlar. Kız arkadaşınıza veya evli bir kadına bunu gösterseniz güler yada aptallaşır.Yok öyle bir fışkırma. O erotik filmlerde göstererek işeme olayı var , kadınlar orgazm olunca özellikle boşalıyor  gibi numara yapıyorlar.  Erkek gibi fışkırarak boşalma olayı yok kadınlarda.  5-10 yıl önceki filmlerde yoktu da şimdi mi işeyerek orgazm olmayı öğrendi kadınlar.  Sırf bekar kadın tecrübesi olmayan erkeklerin fantazisini süslemek için numara.  G-noktası orgazmını abartarak. Kadınların erkekler gibi fışkırarak boşaldığını göstermeye çalışıyorlar size. Yok böyle böyle bir abartı. Numaradan orgazm olmuş gibi hareketler yapıp işeme sahnesi. Bol su içildiği için açık renk. Siz de bol su için çişiniz sarı renk olmaz. Böyle fışkırma olsa bile o filmlerdeki gibi olmaz. Yangın çıkınca penisinizle yangını söndürmeye çalışmak gibi bir abartı var. O kadar çok ilgi görüyor ki merak eden çok fazla.

Kadınların sulanması neyin işareti ? Cinsel ıslanma 1 ay boyunca farklı düzeylerde olur. Bazen fazla bazen azdır.  Cinsel uyarılma ile olan sulanma zaten kendini uyarılma ile belli eder. Çok yürüyen bir kadında ıslanma çok görülür birde üşütme olursa akıntı miktarı artar.

Kadının meni akar mı ? Kadınların menisi akar mı ?  Kadında meni yoktur. Sadece cinsel organın salgıladığı sümüksü sıvı oluşur. Cinsel organı daima ıslaktır. Meni erkeklerde bulunur. İçi sperm dolu prostatın salgıladığı sıvıdır. Kadınlarda prostat yoktur  orgazm esnasında  fışkıracak menisi de bu yüzden olmaz. Kadında meni yoktur. Onun yerine ilişkiyi kolaylaştıracak ıslaklık salgı bezleri vardır.

Kadınlar orgazm olunca acı çeker mi ?  Hayır yok böyle birşey. Bilhassa mutlu olurlar günleri çok iyi geçer. Etreafa gülücük saçarlar. Uzun süredir sıkışmış birikmiş bir depremin rahatlaması gibidirr. Sadece orgazmdan 3-4 dakika klitorisleri hassaslaşır dokunulmaz.

Kendi kendini orgazm eden hamile olur mu ? (bunu bir kız sormuş olmalı)  Kesinlikle hamile olmaz. Hamile olabilmen için bir erkekle hayatını birleştirmen gerekir. Evlenmeden önce kendi kendine orgazmı birçok kişi yapar zaten.

Kızlar aralarında cinsel organına  ne der ? Genellikle bebeklikte kuku,dudu kelimesi olarak öğretilir,  Çoğunlukla bu kelimeyi kullanırlar. Erkeklerin çüküm kelimesini kullandığı gibi . Yalnız  az resmiyet varsa  ''Oram''  Orası derler . Dİrek cinsel organın ayıp ismini söylemezler. Söyleyen kadınlar da vardır ama biraz cazgır erkek gibi dalga geçmek maksadıyla söyler. Kızlar vajinaya ne der ?(yukarıda açıkladım)

Kadınlar boşaldıktan sonra rahatlar mı ? Gayet tabii ki rahatlar. Vücudunda hafiflik hisseder ve günü mutlu geçirir. Orgazm  bir nevi vücudun deşarj sistemidir . Düdüklü tencerenin emniyet sibobu vazifesi görür.

kadın orgazm olunca kan gelebilir mi ? Bir zorlanma yirtilma olmazssa gelmez.  Cinsel iliski bir kan olayi degildir. Aci ile zevk ayri seylerdir. Boyle bir sey genellikle adet kanamasina yakin zamanda yaparsaniz basiniza gelebilir.

Kız orgazm olurken fışkırıyor ? : Büyük ihtimalle seyrettiğiniz filmde böyledir. Normal şartlar altında çok az kadın fışkırarak orgazm olur. Hele kameraya ağzına burnuna fışkırma görüntüleri saçmadır. Bu görüntü erkeklerin ilgisini çekmek için bir film hilesidir G noktası ile ilişkilendirlir. Erkekler kadınların kendisi gibi fışkırdığını düşündükleri için kurgulanmış sahnedir. Kız arkadaşınıza böyle bir filmi gösterirseniz ağzı açık kalır filmdeki kadının işediğini söyleyecektir.  Orgazm esnasında çok az kadın mesane kaslarını kontrol dışına çıkarıp bir miktar idrar kaçırır özellikle rahim amelyatı veya yeni doğum yapmış kadınlarda.
 Eskiden 10 yıl önceki hiçbir erotik filmde böyle sahneler yoktu. Golfemberg G noktası yeni birşey değil.

Kızlık zarı istemeyerek yırtılabilir mi ? : Elbette ki yırtılabilir insanın başına birçok kaza gelebilir ama 1000 de 1  kazanın tam o bölgeye kazık saplanması gibi birşey ile mümkün. Kendi kendine kısa dalga çalan bir rardyonun tiz sesiyle kızlık zarı yırtılmaz. Kurcalamazssanız bozulmaz

Kızlık zarını erkek hisseder mi ? Hissetmez . Zar soğan zarı gibi birşey değildir. Kızlık zarı bozulurken erkek birşey hisseder mi ? Hayır hissetmez.

Kızlık zarı bozulmadan oraya sperm akarsa hamile kalınır mı ? : Hemen hamile kalmak çok kolay birşey değildir. Tam Yumurtlama gününde ilişkiye girildiyse.Kızlık zarınız olsa bile. Hamile kalma  ihtimali vardır. 1 damla erkek menisinde milyonlarca canlı hareketli sperm bulunur. Kızlık zarı deliğinden ufak olsa bile sızabilir.Spermeler kadınlık sıvına bulaşarak içinde ilerler .

Kızlık zarını bozmadan G-Noktasına ulaşmak ? Böyle birşey mümkün değil. G-Noktası sadece var olduğu düşünülen noktadır. Sizin erotik filmlerde gördüğünüz  çoğunlukla sahtedir. Gerçek evlenecek bir kadın partner sizin filmlerdeki gibi istediğiniz gibi kurcalatacağını sanmayın. Yada çok iyi anlaşarak denersiniz. Kızlık zarını zedelemeden g-Noktasına ulaşmak mümkün değildir. Bu noktayı da bulmak için ,kendini elletecek kurcalatacak  bir partneri de bulmak zordur. Kadınlar biz erkeklerin her istediğini yapmazlar ve kendilerini elletmeyi kurcalatmayı denetmeyi sevmezler. Öylesini bulabilirseniz şanslısınızdır. Her filmde gördüğünüz,her kitapta öğrendiğiniz şey gerçek olmayabilir.

kızlar kadın bağı kullanırken işermi ? Adet pedini Tampon ile karistirdiniz sanirim. Kizlar tampon icindeyken de iseyebilir. Cis deligi ile kan gelen cinsel delik ayridir. Cok rahatlikla tuvalete gidip iseyebilir.

kızların elıyle vajinalarını sürtmesi kızlığı bozarmı ? Surtme bozmaz iceri kalin birsey' parmagin sokulmasi bozar. Kizlar genellikle klitorisine kucuk dudaklara surterek masturbasyon yapar. Bu kizlik zarini bozmaz.

Kız gözüyle sünnet ?  Genellikle eğlence gözüyle bakılır. Nasıl olsa onun kesilecek birşeyi yoktur. Erkek kardeşinde olacaksa az bir heyecan vardır. Düğünde giyeceği elbiseyi düşler.  Ancak anne olduğunda erkek çocuğu varsa annelik üstünden bunun aslında basit birşey olmadığını alğılayabilir. Kadın sünneti gibi konular geçtiğinde bütün kadınlar ters tepki verir. Aslında bu tepkinin altında bu geleneğin buralara gelmemesi,veya gelmesini önlemek için içgüdüseldir.   Sünnet kelimesini erkekten duyan kız konu değiştirir.Yada ilgisiz kalır. Aslında altında sıra türk kızlarına gelecek korkusu içgüdüsel olarak vardır. çevre ülkelerde duyum almıştır.

Kız çocuklarında idrar deliği olmaması ? Bu tıbbi bir soru, İdrar deliği yoksa vücutta oluşacak üre kanı zehirler. İdrar deliği yoksa mutlaka içeride kalmış olabilir bunun amelyatla açılması gerekir. Doktorlar bebeği doğardoğmaz küvöze koyarken gözle muayeneyle inceler. İdrar deliğinin olup olmamasını farkederler. İdrar deliği olmayıp hayatta kalması mümkün değildir. İdrar deliği ve vajina girişi ayrı şeylerdir

Klitorisim ne demek ?  : Kadınlarda Cinsel organın üst başlangıç kısmındaki en hassas biraz gıdıklanan yerdir. Dudakların birleştiği en üst kısım. Sadece bilgi olarak bil zamanı gelince daha çok  öğreneceksin. Klitoris kızların neresinde ? yukarıda yazdım

Klitoris orgazmdan sonra dokunulamaz mı? : Evet. Cinsel ilişkiden tatmin olmuş hemen yeni orgazma ulaşmış  kadının klitorisine dokunmak acı vericidir. Aşırı hassas hale geldiği için 4-10 dakika sonra ancak kendine gelir. Orgazm olmuş bir penis başı da aynıdır. Kesinlikle dokundurtmaz.  Bütün kadınlardada erkeklerde de bu böyledir.

Külotluçoraptan sperm geçer mi ? Geçer elbette ki. Külotlu çorap naylon olarak bacaklarınızın üşümesini ve yagmurlu havada çisentide yağmurun içeri girmesini engeller. Hava almasını ve çekici görünmenizi sağlar. Direk su tutarsanız bariyer, naylon gibi suyu  tutamaz. Sperm yoğun olsa da bulaşır. Ama daha altta iç çamaşırı giymiyorsanız hamilelik riski olur.

N

Normal doğumdan sonra ne zaman vücut toparlar ? : Doktor değilim ama bildiklerimi paylaşabilirim. Doğum vücuttan önemli şeyleri alır. En çok aldığı şeylerden biri demir mineralidir. Anne vücudundan birçok şey kaybeder. Doğumla birlikte çatlaklar oluşur bunu korse ve hücre tazeleyici krem ve jellerle çatlakların iyileşmesi 3-6 ay sürer. Toparlanma süreci tam anlamıyla 1 yılı bulur. O  yüzden doktorlar 2 yıl ara vermeden üst üste doğumu önermezler.

O

Orkid zarı bozarmı ?: Kadin pedi orkid   zari bozmaz, o yuzden tum kizlar kullanir.  Tampon kullanimi kizlik zarini bozar. Orkid kizlik zarini bozmaz.

P

Pipi dikleşmesi ? Dikleşmiş pipi ? Bebekte pipi dikleşmesi normal mi ? :  Gayet normaldir. Erkek bebekler doğar doğmaz ereksiyon olabilecek yapıdadır.  Bu bir mastürbasyon olayı değildir. Çocuğunuzun gayet sağlıklı olduğunu gösterir. Kadınlar bir erkek vücuda sahip olmadıkları için anne olduklarında pipi dikleşmesini gördüklerinde bebekleri için şaşırır korkar endişe duyarlar. Sabah ereksiyonu bütün erkek bebeklerde  yaşanır. 3-5 yaşındaki çocuğunuzda çok belirgindir bu. Çocuk çükünün neden sertleştiğini bilmez anlamaz. Özellikle sabahları oluyorsa, çişini yaptırırsanız pipisi söner. Korkmanıza gerek yoktur.İçiniz rahat olsun.

Pipiye sabunlu su kaçarsa erkek kısır kalır mı ?Öyle birşey olmaz. İnsan cinselliği çok iyi korunur suya girince kapanırlar.. Sabunlu su veya farklı bir kimyasal şampuan kaçmaz birşey olmaz. Enteresan bir soru

Parmakla sperm vajinaya sokulursa hamile kalınır mı ? Boşalır boşalmaz hemen yapılırsa  Sperm canlılığını kaybetmezsse hamile kalma şansı vardır. Kadının da hamile kalma gününde tesadüfen olması denk getirilirse olur.

Parmaktan sperm geçer mi ? Elden sperm geçer mi ?  Elden sperm  erkek menisi yapışık olsa bile hızla ölmeye maruz kalır. Spermin yaşaması için kadın vajinası veya benzer sıcaklıkta  aynı PH derecesinde bir su içinde durması hava almaması güneş görmemesi  gerekir.  Eğer erkek boşalır boşalmaz vajinanıza parmakla sokarsanız gününüzdeyseniz hamile kalırsınız. Ama sokakta bir erkekle tokalaştınız eve gidip kendinizi kurcaladınız. O sperm çoktan ölmüştür.Güncel erkek eli pis olsa bile  hamile kalmazssınız günlük tokalaşmalarla.

Pantolondan cinsel organların tam temas etmesiyle dahi sperm geçip hamile bırakır mı ? 1000de 1 ihtimalle olur. Hamile kalmak o kadar kolay birşey değil. Kadın cinselliği kızken bacaklarını açsa bile sıkı sıkı kapalıdır.Yani doğal olarak çok korunmuştur.Dudakları kapalıdır. Kaldı ki hergün pantolonla sürterek bu iş yapılsa bile 1 ayda sadece 1-2 gün hamile kalma şansı vardır. Özellikle o güne rastlatmak gerek. Spermler pantolon dışına çıktıktan sonra çoğu ölür.  O kadar çok insan vardır ki evli olduğu halde gününe rastaltamadığı için yıllarca çocuk sahibi olamaz. Yine de ihtimaller insanlar içindir.  Hamile kalma ihtimali biz Türkler için vardır. İleri gitmeyi çok sevdiğimiz için :)

Penisi kızlar neye benzetir ?  :  İlk defa sünnetsiz küçük erkek veya bebeğe  bakan bir kız  küçük bir  bibere benzediğini anlatır. Sünnetli olarak  görünürse bir mantara benzediğini anlatır.

Penis içine kaçar mı ?  Kış aylarında büzülür. soğukta özellikle Ve de şişmansanız içine kaçar ama bu içine kaçma organik değildir.Yani yaz aylarında böyle olmaz.  Her erkekte kış aylarında soğukta olur. Ama yaz aylarında yine normale döner. Boyunun kısalmasından kasıt ise Ergenlik bekarlık çağında büyürken. Evlilik olgunlluk çağında penis uzamaz. Olduğu gibi kalır hatta yağlanma olacağından kısa görünür.  Özellikle evlilikte çoğu erkek zamanla kilo alır. 18 yaşında aynı yemeği 30 yaşında yeseniz aldığınız enerjiyi yakamazssınız. penis kış aylarında geri çekilmiş hissi verir.

Penis sertleşince erkek ne hisseder ?  Gıdıklanma hissi, penisi ile oynanmasını ister. karşıtcins bir kız tarafından dokunulma hissi. Ellenmek okşanmak ister. Anlamsız pantolon içi sertleşmede rahatsızlık duyar.Aşırı hassaslaşır. Erkeklerde bu bazen bilincli yada bilinçsiz olur Küçük bebeklerde bile sertleşme olur ,dokunma hissi duyar. Peniste gıdıklanmayı isteme,okşanma arzusu  isteği hissedilir.

T

Ters ilişkiyle hamile kalınır mı ?  Hayır kalınmaz. Spermler vajinaya akarsa olur. Ters ilişki normal değildir.

Tek yumurtalıklı erkekler ? Bu çoğunlukla doğuştandır.Böyle doğuştan tek yumurtalı erkek sayısı oldukça fazladır.Çoğunlukla çocuk sahibi olabilirler.Bebeklikte doktorlar bunu farkeder.Kesin bir cevap için Ergenlikte bir üroloğa başvurmaları gerekir. Cinsel ilişkide hiçbir performans anormallikleri yoktur. Benim bir arkadaşım tek yumurtalı idi ,Sperm testinde koç gibisin dediler.Ve birçok kızla birlikte olmuştu.

S

Sperm ne zaman akar ? Sadece erkeklerde akar. Spermler 13-14 yaşına gelmiş ergenlik çağına girmiş her normal erkekte bir küçük depoda dolar. Bu depoda fazla oluştuğunda erkek huysuzlanır. Penisi alakasız zamanda sertleşir.Yoldan geçen kadın figürleri dikkatini çeker. Ancak Mastürbasyonla boşalır. Yada hiç dokunmazssa gece rüyasında veya idrarla atılır. Ama en kolay mastürbasyonla deşarj edilir. Boşalmak ihtiyaçtır. 

Spermler geri akar mı ?  Meni geri akar mı? Akar tabii ki. Kadın cinsel organı vakum yapan bir özelliğe sahip değildir. Cinsel ilişki sonrası vajinaya boşalınan spermler haliyle yerçekiminde maruz kalır .Kadın vücut yapısı içine giren yabancı cisim ve maddeleri daima dışarı  atmak ister. Hamile kalmak isteyen kadınlar sperm geri akmasın diye ayaklarını havaya dikerek spermin daha uzun kalmasını sağlamak eskiden bilinen bir metodttur. Sperm neden vajinadan geri akar ? : Yerçekimi olduğu için kadın cinselliği kapalı olsa da nefes alan bir açıklıktır. Akarsular aşağıdan yukarı akmazlar. kadın içindeki sperm de ayakları ile yürüdüğü için aşağıya akmaya mahkumdur. Sperm vajinadan geri gelir bu normaldir.

Spermin sıcaklığını aktığı anda kadın hisseder mi ?: Kadın genellikle kasılmayı hisseder ama sıcak sıvının aktığını hissetmek  zor algılanır. Vajinanın içi klitoris kadar hassas değildir. Kadının cinsellik organının dışı içinden daha hassastır. İçi hassas değil O yüzden hissetmesi zordur.

Sperm akmadan gebe kalınır mı ? : Erkek spermi akmadan gebe kalınmaz.Ama cinsel ilişki yaptığınız zaman erkek içinize boşalmadı hamile kalmam diye düşünmek sakıncalıdır. Cinsel ilişki öcesi heyecanlanan her erkek bir miktar 3-5 damla sıvıyı penisten kaçırır. Bu heyecanla artan kaçırmalar vardır. Heyecandan oluşan  kayganlaştırıcı sıvı  içinde milyonlarca sperm vardır. Hamile kalınabilir.Erkek tam boşalmaya yakınken Geri çekme yöntemi o kadar garanti değildir.Hamile kalınabilir.

Spermler 50 yaşında azalır mı ? Erkek menisinde  Bir miktar azalmasa bile 50 yaşında hareketli deli dolu spermler  daha azdır. Yumurtayı hamile bırakan hareketsiz değil hareketli  olan spermlerdir. %0 yaş ve yukarısında bu hareketli spermler azalır.  Sperm hareketlerini hızlı yapmak için yumurtalıklara  buz torbası veyahut çocuk sahibi olunacaksa soğuk kış aylarında cinsel ilişki tavsiye edilir. Spermler soğukta daha hareketlidir.

Sperm miktarı neye göre değişir ? : Kişinin bünyesine,aileden gelen dna yapısına, havanın sıcaklık ve soğukluğuna,erkeğin yaşına,yediği yemek kültürüne, bulunduğu psikolojik hayata.Bunun gibi birçok sebepi vardır. Cinsel ilşkinin sıklığına veya seyrekliğine göre de değişir.

Sidik deliğine parmak girer mi ? : Girmez ,zorlamak denemek bile çok acı verici olur. imkansızdır. Böyle birşey enfeksiyon riski taşır.

Şişmanlığa bağlı penisin kısalması ? : Normalde peniste kısalma olmaz ama görbek ve perine denilen bölgede de yağlanma olacağı için penis kısaymış gibi görünür. Aşırı yağlanma hafif te olsa kadınlık hormonu da barındırır erkekte.Yağlanma kadınsı bir özelliktir. Mesela şişmanlık erkeklerde memelerin daha gelişmesine sebep olabilir. Penis soğukta deri büzüşeceği için sünnetsizmiş gibi bir görüntü alır. Elini dizine götürdüğünde penis geri çeklir sünnetsizmiş gibi bir görünür. Zayıf erkeklerde böyle olmaz. Aşırı yağlanma olmadığı için uzun görünür.

Suyun içinde sevişme olur mu ? Olur ama kayganlık azalır. Konsantre olmak suyun soguklugu sıcaklıgına göre değişir. Kontrol sizde olmaz suyun ağırlığı yüzünden . Aynı tempoyu yakalaymazssınız  O yüzden sadece filmlerde fantazi olarak yapılır. Ama gerçekte o kadar rahat ve kolay birşey değildir.

T

Teşhir etmek erkekleri baştan çıkarır mı ?  Elbette ki çıkarır.  Bacaklarını açmış bir kadınlık organı otomatikman bütün erkeklerin ilgisini cinsellik olarak çekerken.  Bacaklarını açmış erkekliğini sergileyen bir erkek kadın gözüyle sapık sayılır.Ve kadın gözü hiddet korkuya kapılır oradan kaçar. Erkek gözüyle ise kadına bakmak erotiktir. Gözü adeta zımbalanır. Kadınlar cinsel organlarının şeklini beğenmez çirkin sanırlarken erkekler için çok çekicidir. Sadece bacak görünce biraz teşhir edip oynayınca bile uyarılır erkek.

Transseksüeller kanama yaşarlar mı ?  Adet kanaması, yaşamazlar. Eğer cinsiyet değiştirme operasyonu geçirmişlerse de adet kanaması regl olmazlar. İçleri erkektir modifiye sadece cinsel organın şekline yapılır iç organlar değiştirilemez. Sonradan rahim ve kadın yumurtalığı oluşturulsa bile beyinen erkektir.Yumurtlama emri veremez. Cinsiyet değiştirme operasyonunda belli bir dönem açıklıkları kapanmasın diye içinde gazlı bez ve ilaçlı merhemli bir fazlalıkla yaşamak zorunda kalırlar. Çünkü sonradan yapılma organ birbirine yapışma olasılığı vardır. Bir kısım bağırsaktan yapılsa bile. Translar sadece ruhen kadınlık hisseder. Bunu bedenen uygulamaya çalışır.

U Ü

Uyuyan kadınla cinsel ilişkiye girilirse hisseder mi ?Elbette ki hisseder.Cinsel organlar insan  vücudun en hassas organları. Hisse en açıktır. Sünnet edilen bir çocuk uyuşturulsa bile bir miktar acı duyar.Cinsel ilişki yaşamak kolay birşey değil ki. Uyuyan kadına penisiniz girmez. Kadın uyarılmadan kendini hazır etmeden o kapıdan  izinsiz giremezssiniz. Ancak kadın sizin fantazinizi biliyorsa filmlerdeki gibi uyurken olur. Haberi olmadan o iş olmaz.

uzun süre ilişkiye girmeyen bir kadin ilişkiye girdinde neden aci duyar ? : Evet kesinlikle hep bilinen  ama anlatilmayan bir soru.. Kadinlar uzun sure cinsel iliskiye girmezsse cinsel organlari büzülür küçülür. Tekrar rahat ilişkiye girebilmesi icin bir miktar acı çekilir sonra normale döner. Bu her kadın çin geçerli genelevdekiler için bile. Kadınlık kullanılmazssa normal  uyku haline döner kendine bakım ve tamir moduna geçer.

Üşütünce beyaz akıntı olur mu ? Kadınlık organı, her kızda  kendine has bir yapıya sahiptir. Üşütünce akıntı  fazlalaşır. Genellikle beyaz akıntıdır. Bu normal. hele gün boyunca çok yürümüşseniz daha da fazla olduğunu görürsünüz . Bazı kadınlar daha çabuk üşütürken bazıları  daha dayanıklı ve üşütmez bir yapıya sahiptir. Eğer akıntınız  kendi kendine birkaç gün içinde kendi kendine düzelmezsse yumurtalıklarınızda ağrıya sebep oluyorsa soğuktan enfeksiyon kapmış olabilirsiniz. Bu durumlarda genellikle doktorun vereceği antibiyotik kullanımı ile akıntı ağır değilse  1-2 günde kesilir.  Üşütmeye bağlı akıntı artması birçok kadında olan en basit problemdir.Bel bölgenizi daha sıkı giyinerek  problemi engelleyebilirsiniz. Gece açık yatmayın. Üşütme kış aylarında arttığı gibi. Yaz aylarında bir motosiklete açık belle rüzgara karşı gezerek, deniz kıyısında akşam serin yerde uyuyarak ta üşütebilirsiniz. Soğuktan rüzgardan bel bölgenizi koruyun.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !